Dowiedz się więcej o naszej firmie

„Sukces to nie przypadek, to ciężka praca, wytrwałość, nauka, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz…”

Justyna Michalska

Nasza Firma powstała na bazie połączenia doświadczenia w bankowości korporacyjnej oraz w obrocie nieruchomościami. Świadczenie przez wiele lat usług w zakresie finansowania inwestycji mieszkaniowych oraz pośrednictwie w obrocie nieruchomościami pozwoliło nam nabyć odpowiednie kompetencje oraz wiedzę , aby móc poznać i zrozumieć potrzeby i cele, którymi kieruje się Klient.

Jednym z najważniejszych elementów na który zwracamy uwagę, jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego w ramach naszych umów zapewniamy pełną obsługę prawną przeprowadzanych transakcji, a także bezpłatnie udzielamy porad w ramach finansowania zakupu nieruchomości. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi oraz podatkowymi, w których nasi klienci mają wynegocjowane specjalne stawki.
Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości na terenie Szczecina i okolic, a także nieruchomości turystycznych w górach i nad morzem. Dysponujemy przekrojową bazą ofert sprzedaży oraz najmu mieszkań, domów, działek, apartamentów, lokali użytkowych, powierzchni biurowych i magazynowych, a także nieruchomości inwestycyjnych. Dzięki zróżnicowanej ofercie nieruchomości, usytuowanych w różnych dzielnicach Szczecina oraz w miejscowościach turystycznych, możemy spełnić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania naszych klientów. Rozbudowana baza ogłoszeń stwarza ogromne możliwości wyboru optymalnej oferty. Nasi profesjonalni i doświadczeni pracownicy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

sprawdź nasze oferty Sprzedaży Wynajmu